Kontakt

Frank

Frank Ytting Lambert
Projektleder
54 58 61 71
frank@gerlev.dk

Redigeret2

Heidi Maiko
Underviser
24 87 18 84
heidi.maiko@gerlev.dk

Nikolaj2

Nikolaj Nilsson
Underviser
51 90 69 39
nikolaj@gerlev.dk

Daniel

Daniel Osmann
Underviser
26 14 12 73
daniel@gerlev.dk

Studio Session-223

Mette Stryhn Hansen
Underviser (barsel)
58 57 09 33
mette@gerlev.dk

Kontakt Gerlev Idrætshøjskole og Lauritzen Fonden
ved at benytte nedenstående oplysninger.

LEVENDE LEGEKULTUR


Center for leg & bevægelse
Projektleder
Rasmus E. Casper
(+45) 5857 0931
info@levendelegekultur.dk

LAURITZEN FONDEN


Tranegårdsvej 20
2900 Hellerup
(+45) 3396 8425
kontakt@lauritzenfonden.com

GERLEV IDRÆTSHØJSKOLE


Gerlev idrætshøjskole
Skælskør Landevej 28
4200 Slagelse
(+45) 5858 4065
gerlev@gerlev.dk

TILMELD NYHEDSBREV


Scroll til toppen