Kontakt

Studio Session-243

Rasmus E. Casper
Projektleder
21632048
Rasmus@gerlev.dk

Studio Session-258

Mathilde Brandstrup
Projektkoordinator
21638036
Mathilde@gerlev.dk

Studio Session-223

Mette Stryhn Hansen
Underviser
58570933
Mette@gerlev.dk

 

Daniel ansatte horisontal1

Daniel Osmann
Underviser
26141273
Daniel@gerlev.dk

Elevbilleder Forår 2019-253

Frida Gardarsdottir
Kommunikation
53 78 30 20
frida@gerlev.dk

Kontakt Gerlev Idrætshøjskole og Lauritzen Fonden
ved at benytte nedenstående oplysningerne.

LEVENDE LEGEKULTUR


Center for leg & bevægelse
Projektleder
Rasmus E. Casper
(+45) 5857 0931
info@levendelegekultur.dk

LAURITZEN FONDEN


Tranegårdsvej 20
2900 Hellerup
(+45) 3396 8425
kontakt@lauritzenfonden.com

GERLEV IDRÆTSHØJSKOLE


Gerlev idrætshøjskole
Skælskør Landevej 28
4200 Slagelse
(+45) 5858 4065
gerlev@gerlev.dk

TILMELD NYHEDSBREV


Scroll til toppen